FCDP76108300/YA6 Four row cylindrical roller bearing
TBB Bearing
>
Cylindrical roller bearing
>
Multi row cylindrical roller bearing
Model
FCDP76108300/YA6
d
380 mm
D
540 mm
H
300 mm