GE25-XL-KRR-B-FA164 Spherical surface ball bearing
TBB Bearing
>
Pillow block bearing units
>
Insert bearing
Model
GE25-XL-KRR-B-FA164
d
25 mm
D
52 mm
B
34.9 mm
H
44.5 mm