GE80-XL-KRR-B-AH01-FA164 Spherical surface ball bearing
TBB Bearing
>
Pillow block bearing units
>
Insert bearing
Model
GE80-XL-KRR-B-AH01-FA164
d
80 mm
D
140 mm
B
53.2 mm
H
70.7 mm