GSH40-XL-2RSR-B Spherical surface ball bearing
TBB Bearing
>
Pillow block bearing units
>
Insert bearing
Model
GSH40-XL-2RSR-B
d
40 mm
D
80 mm
B
22 mm
H
38 mm