HH437549/HH437510 Inch size tapered roller bearing
TBB Bearing
>
Tapered roller bearing
>
Single row tapered roller bearing
Model
HH437549/HH437510
d
165.1 mm
D
336.55 mm
B
3.75 inch
H
92.08 mm