JP10049/JP10010A Inch size tapered roller bearing
TBB Bearing
>
Tapered roller bearing
>
Single row tapered roller bearing
Model
JP10049/JP10010A
d
100 mm
D
145 mm
B
0.89 inch
H
24 mm