RAE20-XL-NPP-NR Spherical surface ball bearing
TBB Bearing
>
Pillow block bearing units
>
Insert bearing
Model
RAE20-XL-NPP-NR
d
20 mm
D
47 mm
B
21.4 mm
H
31 mm