VKE28-209-KTT-B-GA47/70 Spherical surface ball bearing
TBB Bearing
>
Pillow block bearing units
>
Insert bearing
Model
VKE28-209-KTT-B-GA47/70
d
28 mm
D
85 mm
H
42.9 mm