ZARF60150 LTN Needle roller / cylindrical roller thrust bearing
TBB Bearing
>
Thrust bearing
>
Thrust roller bearing
Model
ZARF60150 LTN
d
60 mm
D
150 mm
B
17.5 mm
H
103 mm